ADSL-modem1
  

در این قسمت مواردی که بیشترین علل قطع ارتباط کابران را شامل می شود توضیح داده شده است:

خط تلفن بوق آزاد ندارد
مودم ADSL را از مدار خارج کنید . خط تلفن را چک کنید در صورتی که بوق آزاد شنیده نشد با7 11 تماس بگیرید و خرابی تلفن را ثبت کنید. اگر خط تلفن بوق آزاد داشت، کابل تلفن را به پورت(ADSL Line ) وصل کنید و از خروجی مودم پورت phone را به گوشی تلفن وصل کنید اگر بوق آزاد نداشت با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.


چراغ لینک مودم چشمک زن است یا چراغ status خاموش است
این مشکل به دلیل برقرار نشدن ارتباط فیزیکی ایجاد می‌شود، ابتدا بررسی کنید خط تلفن بوق آزاد داشته باشد، تمام کابل‌ها، سوکت‌ها و قطعات فیزیکی را بررسیی کنید. خط تلفن به صورت مستقیم باید وارد پورت(ADSL LINE) مودم شود . برای برطرف کردن مشکل، گوشی تلفن، دستگاه نمابر، Caller ID، دستگاهDialer را جدا کنید و از خروجی مودم (پورت phone) به گوشی تلفن وصل کنید. در صورتی که لینک باز هم ثابت نشد به خروجی مودم یک گوشی وصل کنید و از این طریق پشتیبانی تماس بگیرید.


علامت ضربدر قرمز رنگ بر رویconnection مشاهده می شود
کابل Ethernet شما به صورت فیزیکی قطع شده است، کارت شبکه، کابل متصل به مودم و کارت شبکه، سوکت پشتpc و مودم را بررسی کنید. (کابل اتصالی بینPC و مودم بایدSTRAIGHT باشد)


چراغ link مودم شما هنگامی که با تلفن صحبت می‌کنید، ثابت است ولی به محض قطع شدن تماس لینک شما چشمک زن می‌شود (status خاموش می شود)
ممکن است که پریز تلفن شما مجهز به نویزگیر باشد؛ بنابراین ابتدا از وجود برق‌گیر (نویزگیر) بر روی پریزها اطمینان حاصل کنید و در صورت وجود آن را خارج کنید. (اطمینان حاصل نمایید که دو شاخه ضد برق در مدار تلفن وجود ندارد.


تمام LED های مودم شما جز POWER خاموش است
تمام کابل‌هایی را که به مودمADSL متصل شده است از مودم خارج و آداپتور برق را قطع کنید. 5 دقیقه مودم را خاموش نگه دارید. آداپتور مودم را دوباره وصل کنید. در زمان نوسان برق، حتما" مودم را خاموش کنید.

  

ارتباط با ترکانت

           map1     

اورمیه - خیابان خیام جنوبی - مابین میدان خیام و جهاد - نبش کوی نوزدهم  مجتمع آرمتین - طبقه دوم

تلفن : 32242928 - 044 ( 8 خط ویژه )    فکس : 32250666 - 044    

سخنان بزرگان

 • آنتوني رابينز

  محيط را مي توان نيرومندترين عامل مولد ايمان و باور دانست، اما تنها عامل آن نيست. در غير اين صورت، جامعه، پويايي خود را از دست مي داد.
 • آنتوان دوسنت اگزوپري

  بكوشيد پيش از آنكه كسي را داوري كنيد، او را درك كنيد.
 • مادر ترزا

  اگر به قضاوت مردم بنشيني، ديگر زماني براي دوست داشتن آنها نخواهي داشت.
 • گراهام بل

  تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید. پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند.
 • نیما یوشیج

  هر قدر به طبیعت نزدیک شوی، زندگانی شایسته تری را پیدا می‌کنی.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5